Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Chi tiết sản phẩm
Nguồn gốc: Trung Quốc
Hàng hiệu: Excar
Số mô hình: BN2+2ff
Điều khoản thanh toán và vận chuyển
Số lượng đặt hàng tối thiểu: 1 đơn vị
Giá bán: negotiate
Thời gian giao hàng: 30 ngày
Điều khoản thanh toán: L/C, T/T
Khả năng cung cấp: 100 đơn vị mỗi tháng
Kích thước: |
2850mm*1195mm*1950mm |
F/R chiều dài giữa hai bánh: |
920/1015mm |
Phạm vi: |
60-65km |
Bộ sạc: |
Bộ sạc thông minh |
Ánh sáng: |
Dẫn đến |
Kích thước: |
2850mm*1195mm*1950mm |
F/R chiều dài giữa hai bánh: |
920/1015mm |
Phạm vi: |
60-65km |
Bộ sạc: |
Bộ sạc thông minh |
Ánh sáng: |
Dẫn đến |
| Turning radius | 5200mm |
| Parking distance | Empty load:≤5m; full load: 6m |
| Steering system | EPS |
| Controller | 72V 450A |
| Motor | 5kw |
| Park system | Four wheel disc brake with hand brake |
| Battery | Lithium or lead-acid |
| Screen | 10.3 inch |
| Tire | 215/35R-14 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ:
1. who are we?
We are based in Guangdong, China, start from 2016,sell to Southeast Asia(30.00%),Western Europe(30.00%),South America(20.00%),Mid East(20.00%). There are total about 201-300 people in our office.
2. how can we guarantee quality?
Always a pre-production sample before mass production;
Always final Inspection before shipment;
3.what can you buy from us?
GOLF CART,ELECTRIC BUGGY,SIGHTSEEING BUS,ACCESSORIES
4. why should you buy from us not from other suppliers?
EXCAR is a professional manufacturer on electric cart which established in 2006. Occupied an area of 25,000 square meters and produce 250-500 carts per month.
If you're looking for good quality cart with reasonable price, We'r the right choice to you !
5. what services can we provide?
Accepted Delivery Terms: null;
Accepted Payment Currency:null;
Accepted Payment Type: null;
Language Spoken:null